Szkoła Podstawowa w Starym Cykarzewie

42-231 Stary Cykarzew
    sp_cykarzew@poczta.onet.pl

Rekrutacja 2024/2025

REKRUTACJA DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. MARCINA KACPRZAKA W STARYM CYKARZEWIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Starym Cykarzewie na podstawie Zarządzenia nr 6/2024 Wójta Gminy Mykanów z dnia 17 stycznia 2024 r. ogłasza nabór do klasy I na rok szkolny 2024/2025.

Terminy postępowań rekrutacyjnych:

Zapisu dziecka do klasy I szkoły podstawowej dokonują rodzice, opiekunowie prawni osobiście w sekretariacie szkoły w godzinach od 7.00 do 15.00. Można również przesłać skany dokumentów na adres e-mail szkoły: sp_cykarzew@poczta.onet.pl.

Dokumenty rekrutacyjne są do pobrania poniżej lub w sekretariacie.

Szczegółowych informacji udziela sekretariat szkoły (34) 328 - 93 -23.

Składając dokumenty o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej rodzice (opiekunowie prawni) obowiązani są podać:
       numer PESEL dziecka,
       adres zameldowania dziecka,
       adres zamieszkania dziecka,
       adres e-mail, numery telefonów rodziców (opiekunów prawnych) umożliwiające szkole szybki kontakt,
       inne informacje (np. zdrowotne) istotne dla bezpieczeństwa dziecka w szkole.

W związku z koniecznością kontroli spełniania obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego bądź obowiązku szkolnego przez dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły, rodzice (opiekunowie prawni) zobowiązani są zgłosić fakt zapisania dziecka do
innej szkoły niż obwodowa w sekretariacie szkoły.